Objednávejte na
778 785 511

Náš příběh

Multipark U Hněvoty

Myšlenkou Multiparku je poskytnout na jednom místě kompletní servis vám i vašemu vozu.  Najdete zde myčku, čerpačku, servisní stanici pro obytné vozy, Adria karavany, servis osobních a nákladních vozidel, asistenční software Adam, stánek s italskou zmrzlinou a samozřejmě také naše Bistro U Hněvoty.

Když jsme Multipark v roce 2020 zakládali, chtěli jsme místu vetknout autentický odkaz, který respektuje kulturní a historické návaznosti. Podle dochovaných záznamů je Hněvotín jednou z nejstarších obcí na Hané a zakladatelem obce byl pan Hněvota, proto jsme zvolili název Multipark U Hněvoty.

Inspirovali jsme se rodnou krajinou s krásnou úrodnou půdou a zakomponovali jsme hanácké pole, lesy a louky do designového návrhu polepů benkalorů. Interiér i exteriér je navržen v moderním stylu, avšak s dodržením konceptu přírody.

Všechna tato historická fakta nám pomohla vytvořit koncept místa, ve kterém vám nabízíme příjemné a moderní prostředí, poctivé jídlo z kvalitních surovin i profesionální služby na vysoké úrovni.

Věříme, že se k nám budete rádi vracet...

Váš tým Multipark U Hněvoty